بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 5576
تاریخ انتشار: دی ۱۶, ۱۳۹۸

عضو هیئت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران:

معاون فنی و برنامه‌ریزی صندوق توسعه صنایع دریایی در جلسه کمیته دانشجویی بیست و یکمین همایش صنایع دریایی ایران از تصویب آیین‌نامه‌ای در خصوص، حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی خبر داد و گفت: می‌توان به واسطه جایگاه صندوق توسعه سرمایه دریاییکه مورد مراجعه صنعتگران است، رابطه بین صنعت و دانشگاه را تقویت کرد.

به گزارش مارین‌نیوز، بهمن حروفی ابراهیمی گفت: دانشجویان می‌توانند موضوعات پایان نامه‌های خود را از طریق اساتید راهنمای شان به صندوق معرفی کنند و بعد از بررسی آن، مورد حمایت صندوق قرار خواهد گرفت و در این بین پایان نامه‌هایی که جنبه آزمایشگاهی دارند، نسبت به سایر پایان نامه‌ها اولویت دارند.

معاون فنی و برنامه‌ریزی صندوق توسعه سرمایه دریایی ادامه داد: ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه یکی دیگر از دغدغه‌های امروز است، می‌توان به واسطه جایگاه این صندوق که مورد مراجعه صنعتگران است و از طریق این صندوق، رابطه بین صنعت و دانشگاه را تقویت کرد.

حروفی با اشاره به این که به واسطه کمبود منابع مالی شرکت‌ها سرمایه زیادی ندارند که صرف کنند، بیشتر سیاست حفظ وضعیت موجود را پیش گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: به همین دلیل باید با توجه به این واکنش صنعت نسبت به اشتغال دانشجویان در بخش تولید یا بخش تعمیر تصمیم‌گیری کرد.

وی درپایان از تمام دانشجویان درخواست کرد که با استفاده از ظرفیت‌های خود، نسبت به شناسایی ظرفیت‌های اشتغال، به کارآفرینی روی آورده و همواره جهت پیشرفت به تحصیلات خود ادامه دهند.

انتهای پیام/.

سردبیر | انجمن مهندسی دریایی ایران

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

معرفی کتاب؛

پیام هیئت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران؛

در اختتامیه بیست و یکمین همایش صنایع دریایی صورت پذیرفت؛

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز