بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 5482
تاریخ انتشار: دی ۶, ۱۳۹۸

دبیر انجمن مهندسی دریایی ایران خبر داد:

محمدامین فیض چکاب، از رد شکایت رئیس پیشین انجمن مهندسی دریایی ایران بر علیه رئیس و دبیر فعلی این انجمن خبر داد و تاکید کرد که این شکایت هم، همانند گذشته با ادله حقوقی محکم رد شده است.

به گزارش مارین‌نیوز،دبیر انجمن مهندسی دریایی ایران توضیح داد: در روزهای پایانی آذرماه سال جاری، دادسرا قرار نهایی خود را مبنی بر منع تعقیب در خصوص شکایت سعید سیف به عنوان رئیس سابق با موضوع نقض حقوق دارنده علامت تجاری، جعل و استفاده از سند مجعول صادر کرد. 

وی با اشاره به ادله و اسناد محکم و مستند ارائه شده و نیز نامه دفتر رییس جمهوری گفت: در نامه دفتر محترم رئیس جمهور، حسین ابراهیم زاد فاضل به عنوان رئیس هیات مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران نام برده شده است. همچنین در قرار اصداری به تاییدات مکرر انتخابات توسط وزارت علوم استناد شده و بدین نص بیان شده است که متهمین (رئیس و دبیر انجمن) از اعضا هیات مدیره انجمن هستند و در واقع از علامتی که نسبت به آن محق هستند استفاده می‌کنند و بزه ای در این امر رخ نداده است. 

وی افزود: سعید سیف (رئیس هیات مدیره پیشین انجمن مهندسی دریایی ایران) پس از آن‌که با چهار مرتبه تایید انتخابات مورخ ۲۶/۰۵/۱۳۹۵ و نیز تایید هیات مدیره جدید از سوی وزارت علوم مواجه شد مبادرت به طرح شکایت علیه این وزارتخانه به خواسته ابطال و الغای نامه وزارت علوم به ثبت شرکت‌ها جهت ثبت اسامی هیات مدیره جدید کرد. در مرحله بدوی انجمن به عنوان وارد ثالث تبعی به پرونده ورود پیدا کرد و ادله انجمن مورد قبول شعبه بدوی قرار گرفت و این شعبه با این استدلال که تخلفی از مقررات از ناحیه وزارت علوم به وقوع نپیوسته است به صورت ضمنی بیان داشت که انتخابات ۲۶/۰۵/۱۳۹۵ قانونی و صحیح برگزار شده است و حکم به رد شکایت رئیس پیشین صادر کرد.

فیض اضافه کرد:  پیرو تجدیدنظر خواهی سیف، پرونده در حال حاضر در شعبه ۲۶ تجدیدنظر دیوان عدالت اداری در حال رسیدگی است، آرای مراجع قضایی و دستور دفتر ریاست جمهوری که نشان دهنده قانونی بودن انتخابات ۲۶/۰۵/۱۳۹۵ ضمیمه  پرونده شده است و منتظر رای دادگاه هستیم.

دبیرانجمن همچنین به طرح شکایت پیشین سیف در خصوص استفاده از لوگو و نام انجمن مهندسی دریایی ایران و اعلام شماره تلفن غیر مرتبط با انجمن بر علیه مسوولان فعلی انجمن گفت: دادسرای جرائم رایانه ای و فناوری تهران در مورد این شکایت آقای سیف نیز در تاریخ ۲۵/۰۹/۱۳۹۷  قرار قطعی منع تعقیب صادر کرد.

فیض اضافه کرد: همایش و نمایشگاه صنایع دریایی ایران در راستای دستور ریاست جمهوری و اجازه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همانند سال گذشته توسط هیات مدیره قانونی انجمن مهندسی دریایی ایران به ریاست حسین ابراهیم زاد فاضل برگزار می شود و مراجعات مکرر محمد سعید سیف (رئیس پیشین انجمن) به ارگان‌های مختلف سبب گردید که تعیین تکلیف نهایی در خصوص همایش و نمایشگاه گفته شده توسط نامه دفتر ریاست جمهوری به وزرا صمت و علوم معین شود.

انتهای پیام/.

سردبیر | انجمن مهندسی دریایی ایران

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

پیام هیئت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران؛

در اختتامیه بیست و یکمین همایش صنایع دریایی صورت پذیرفت؛

در اختتامیه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی صورت پذیرفت؛

در حاشیه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی عنوان شد:

دبیر بیست و یکمین همایش صنایع دریایی و دریانوردی:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کرد:

رئیس انجمن مهندسی دریایی ایران:

جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در اختتامیه بیست و یکمین همایش صنایع دریایی:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز