بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 5286
تاریخ انتشار: آبان ۱۶, ۱۳۹۸

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید؛

شرکت پارسان به عنوان مسئول بخش اجرائی بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی که در ۱۳ تا ۱۵ آذرماه ۱۳۹۸ در جزیره قشم برگزار خواهد شد تعیین شد.

به گزارش مارین نیوز، با هدف تحقق برنامه دریا محور توسعه، نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران را از ۱۳ تا ۱۵آذرماه در جزیره قشم توسط انجمن مهندسی دریایی ایران و با همکاری شرکت پارسان برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه، جامعترین نمایشــگاه حوزه دریایی کشــور اســت که در واقع تجمیع نمایشگاه‌های مختلف دریایی مناطق مختلف کشور محسوب می‌شود. امید است در این فصل سرد اقتصادی، بتوان فضای گرم مشارکت را در حوزه دریا ایجاد نمود.

همایش و نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی که  بزرگترین رویداد دریایی کشور است و امسال بیست و یکمین دوره آن با هدف اشاعه فرهنگ دریایی، ایجاد و ارتقاء توسعه روابط علمی و تجاری، افزایش سهم بازار از خدمات بندری و دریایی منطقه‌ای و جهانی، توانمندســازی و توسعه خدمات دریایی و دریانوردی، ایجاد فرصت مناسب جهت تعامل بیشتر با نخبگان دریایی، استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود حوزه دریایی کشورها، ارتقاء سطح علمی حوزه دریایی و دریانوردی، ترویج فرهنگ دریا محور، جذب سرمایه‌گذاران خارجی، حفظ توانمندی‌های داخلی و بومی‌سازی صنعت دریایی کشور برگزار می‌شود.

بدون شک صنعت دریایی و دریانوردی نقش راهبردی مهمی در اقتصاد ملی، اجرای مبانی اقتصاد مقاومتی و همچنین چشــم انداز افــق ۱۴۰۴و تحقق اهداف برنامه‌های توسعه کشــور دارد لذا برگزاری نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی ایران میتواند نقش مهمی در این زمینه ایفا نماید.

این نمایشــگاه شــامل ارائه توانمندی‌هــا و دســتاوردهای صنایع دریایــی و دریانوردی،کشــتیرانی و حمــل و نقــل دریایی، صنایع کشــتی سازی، صنایع فراساحل نفت و گاز، خدمــات دریایی و بندری، ســاخت،تجهیز و توســعه بنادر،امور نظامی و دفاعی، اقیانوس شناسی و هواشناســی،الکترونیک و مخابرات،حقوق دریایی، نقشه برداری و هیدروگرافی، تجسس و نجات دریایی، محیط زیست دریایی،گردشگری و تفریحات دریایی، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، انجمن ها و اتحادیه ها و دانشگاه ها و علوم و فنون دریایی می باشد.

تلاش می‌شود این نمایشگاه بعنوان قطب نمایشگاه‌های دریایی در منطقه مطرح شــود تا زمینه حضور گسترده شرکت های داخلی و بین‌المللی صنعت دریایی فراهم شود و این مهم فقط با همدلی و مشــارکت کلیه ذینفعان دریایی کشور محقق خواهد شد.این نمایشگاه محلی برای ارائه فرصت های سرمایه گذاری در حوزه دریایی است که سرمایه گــذاران داخلــی و بین‌المللی با حضــور در آن قادر خواهند بود موقعیت های سود آور بی شماری را جهت تاسیس و راه اندازی طرح های حوزه دریایی کشور، به دست آورند.

برگزاری چندین کارگاه علمی آموزشی و جلســات، حضور استارت آپ ها و شــرکت های دانش بنیان حوزه دریایی و چند هیأت داخلی و خارجی برخی از برنامه جانبی این نمایشگاه خواهد بود.

در این دوره مسئولیت بخش اجرائی این رویداد به عهده شرکت پارسان،به مدیرعاملی آقای محمد ثروتی است، در صورت تمایل به اخذ غرفه و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به پایگاه اینترنتی همایش به نشانی  www.iranmic.ir و نمایشگاه به نشانی www.irimex.ir و کانال تلگرام انجمن به نشانی https://t.me/irame مراجعه نموده یا شماره تلفن های ۶۶۵۰۳۰۱۹-۰۲۱و ۶۶۵۱۷۵۱۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

انتهای پیام/.

احسان عسکری | انجمن مهندسی دریایی ایران

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

پیام هیئت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران؛

در اختتامیه بیست و یکمین همایش صنایع دریایی صورت پذیرفت؛

در اختتامیه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی صورت پذیرفت؛

در حاشیه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی عنوان شد:

دبیر بیست و یکمین همایش صنایع دریایی و دریانوردی:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کرد:

رئیس انجمن مهندسی دریایی ایران:

جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در اختتامیه بیست و یکمین همایش صنایع دریایی:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز