بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 5255
تاریخ انتشار: آبان ۱۲, ۱۳۹۸

در دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام شد؛

جلسه کمیته علمی بیست و یکمین همایش صنایع دریایی با حضور اعضا و نماینده‌های دانشگاه ها و صنعت در دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

به گزارش مارین‌نیوز، جلسه کمیته علمی بیست و یکمین همایش صنایع دریایی که ۱۳ و ۱۴ آذر ماه سال جاری توسط انجمن مهندسی دریایی ایران و با همکاری دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و ارگان های دریایی در جزیره قشم برگزار می‌شود در دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

در ابتدای جلسه، دکتر عباس نوبختی، دبیرکل همایش و نمایشگاه بیست و یکم، با تشریح گزارشی از شرایط همایش و نمایشگاه بیست و یکم عنوان کرد: صاحبان اصلی انجمن مهندسی دریایی ایران مجمع این انجمن و در واقع اعضای این انجمن هستند از این رو در این دوره این ایده مطرح شد که خود اعضا حقوقی انجمن به عنوان میزبان‌های علمی و اجرایی همایش و نمایشگاه انتخاب شوند.

وی اضافه کرد: لذا در این دوره، دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان میزبان دبیرخانه علمی همایش و همچنین سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به عنوان دبیرخانه اجرایی همایش و نمایشگاه انتخاب شدند.

دبیرکل همایش و نمایشگاه صنایع دریایی با بیان اینکه انجمن مهندسی دریایی ایران همواره جزو انجمن‌های علمی برتر کشور بوده تصریح کرد: رتبه برتر انجمن حاصل تلاش همه اعضای آن بوده که البته متاسفانه در این دو سه سال اخیر با توجه به مسائل پیش‌آمده در انجمن از شرایط آرمانی خود دور شده است که امیدواریم با حل شدن این مسائل دوباره انجمن به شرایط قبل بازگردد.

همچنین در ادامه جلسه، دکتر محمدرضا خدمتی، معاون پژوهشی دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مسئول کمیته علمی همایش بیست و یکم در خصوص دریافت مقالات، داوری مقالات، برگزاری میزگردهای تخصصی، و پنل‌های تخصصی توضیحاتی ارایه دادند.

همچنین در این جلسه دکتر محمد کسائیان مدیرعامل مهندسی و مدیریت صف رزموند، دکتر پدرام عدالت از دانشگاه صنعت نفت، دکتر امیرنظام براتی از دانشگاه علوم دریایی نوشهر و دکتر کامران لاری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و دکتر فرهود آذرسینا از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در رابطه با برگزاری بهتر همایش پیشنهاداتی مطرح کردند. همچنین در این جلسه دکتر محمدجواد کتابداری، عضو هیئت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران، دکتر مهدی ایرانمنش،ریاست دانشکده مهندسی دریا،دکتر علی اکبر اسفندیاری، دکتر حمید زراعتگر، دکتر سید حسین موسوی زادگان، دکتر محمود غیاثی و دکتر مهدی سعید کیاست از دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر حضور داشتند.

در پایان حضار بر تلاش برای حضور حداکثری دانشجویان، پژوهشگران و محققان و اساتید در همایش و ارتقای کمی و کیفی مقالات همایش تاکید کردند.

گفتنی است بیست و یکمین همایش صنایع در محورهای  طراحی، ساخت شناور و تجهیزات دریایی، فراساحل، سواحل و بنادر، استانداردها و HSE، مهندسی مواد پیشرفته و فناوری‏‌های نوین دریایی، لجستیک و حمل و نقل دریایی، شیلات، اقیانوس‌‏شناسی و زیست‌فناوری دریا، مدیریت، حقوق، بیمه و اقتصاد دریا و همچنین سرمایه‏‏‌های انسانی، اجتماعی و گردشگری دریایی برگزار خواهد شد. پژوهشگران و محققان گرامی می‌توانند با مراجعه به سایت همایش به نشانی iranmic.ir مقالات خود را به دبیرخانه بیست و یکمین همایش صنایع دریایی ارسال نمایند.

انتهای پیام/.

سردبیر | انجمن مهندسی دریایی ایران

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

پیام هیئت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران؛

در اختتامیه بیست و یکمین همایش صنایع دریایی صورت پذیرفت؛

در اختتامیه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی صورت پذیرفت؛

در حاشیه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی عنوان شد:

دبیر بیست و یکمین همایش صنایع دریایی و دریانوردی:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کرد:

رئیس انجمن مهندسی دریایی ایران:

جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در اختتامیه بیست و یکمین همایش صنایع دریایی:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز