بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 2714
تاریخ انتشار: مرداد ۲۴, ۱۳۹۸

مدیر عامل کشتیرانی گفت: در تلاش هستیم با همکاری وزارت نفت سوخت کم سولفور را در سایت بانکرینگ ستارۀ قشم در اختیار کشتی‌ها قرار دهیم.

 به گزارش مارین‌نیوز، محمدرضا مدرس خیابانی در دیدار با حمیدرضا مؤمنی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم دیدار و گفتگو کرد.

مؤمنی با تأکید بر ضرورت بهره‌برداری نهایی از پروژۀ بانکرینگ ستاره قشم، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت اقتصادی بزرگی که بانکرینگ در منطقه خلیج‌فارس دارد لازم است که جمهوری اسلامی ایران سهم در شأن خود را از آن کسب کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به  شرایط جغرافیایی بسیار مطلوب ایران به عنوان هاب بانکرینگ خلیج‌فارس افزود: درصورت بهره‌برداری کامل و سریع از پروژۀ بانکرینگ ستارۀ قشم می‌توانیم امیدوار باشیم که سهمی از بازار عمده و قابل توجه بانکرینگ منطقه کسب کنیم.


در ادامۀ این دیدار، مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه الزامات سوخت کم سولفور در آغاز سال ۲۰۲۰ اجرایی خواهد شد، به ضرورت دسترسی کشتیرانی‌ها به این نوع سوخت اشاره و تصریح کرد: تلاش ما این است که با همکاری وزارت نفت سوخت کم سولفور را در سایت بانکرینگ ستارۀ قشم در اختیار کشتی‌ها قرار دهیم.


مدرس خیابانی تسریع در روند تکمیل و بهره‌برداری کامل از پروژه بانکرینگ ستاره قشم را یکی از اولویت‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد و گفت: امیدواریم همکاری‌ها در این زمینه با سازمان منطقه آزاد قشم به شکلی‌ نزدیک‌تر و هماهنگ‌تر ادامه یابد.

گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و

نائب رئیس هیئت مدیره کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تسریع در بهره‌ برداری کامل از این پروژه را فرصت مناسبی برای جذب سرمایه گذاران دانست و تصریح کرد: به‌زودی در این زمینه گام عملی را برخواهیم داشت و تلاش می‌شود با حمایت کلیه مراجع ذی‌ربط و پیگیری مدیران مربوطه تا پایان امسال پروژه سایت بانکرینگ ستارۀ قشم به بهره برداری برسد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
انتهای پیام/.

احسان عسکری |

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

در یادداشتی بررسی می شود:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز