گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
هنوز کلیک می‌خورند!

پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 4720
تاریخ انتشار: مهر ۱۴, ۱۳۹۸

رئیس قوه قضائیه:

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی با تأکید بر ضرورت فعال‌سازی هر چه بیشتر اقتصاد دریا در کشور گفت: ساکنان مناطق ساحلی ما با این موهبت عظیم الهی که در اختیار دارند نباید دغدغه اشتغال داشته باشند.

به گزارش مارین‌نیوز، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی بر ضرورت استفاده حداکثری از نعمات الهی از جمله نیروی انسانی متراکم جوان کارآمد انقلابی و هم‌چنین ظرفیت‌های مادی به‌ویژه در مناطق ساحلی کشور تأکید کرد و گفت: برخی کشورهای اروپایی که رابطه‌شان با دریا بسیار کم است، بیش از ۵۰ درصد تولید ناخالص داخلی‌شان وابسته به اقتصاد دریاست. لذا در کشور ما که حدود ۱۴۰۰ کیلومتر ساحل داریم، باید اقتصاد دریا بسیار فعال باشد و مردم این مناطق به‌هیچ‌عنوان دغدغه اشتغال نداشته باشند.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به اهتمام مجموعه دستگاه‌های نظام برای مقابله با قاچاق کالا اظهار کرد: دغدغه ما مبارزه با قاچاق سازمان‌یافته است، نه کولبری‌ها و حمل چند کالای قاچاق توسط مرزنشینان برای گذران زندگی و ارتزاق خانواده‌هایشان. امروز دست‌هایی پشت پرده قاچاق‌های کلان سازمان‌یافته و کانتینری مشغول تهدید تولید ملی هستند که باید آن‌ها را کشف کرد.

آیت‌الله رئیسی هم‌چنین با قدردانی از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای مبارزه با قاچاقچیان صید، خاطرنشان کرد: از قدیم، بومیان هرمزگان به امر صیادی مشغول بوده‌اند و می‌دانند که چه زمانی، کجا و چگونه صیادی کنند که نه‌تنها دریا و آبزیان تهدید نشوند بلکه به‌نوعی حافظ امنیت دریا و موجودات آبزی هستند اما مقابله با عوامل خارجی که از اساس آبزیان را تهدید می‌کنند باید ادامه یابد.

انتهای پیام/.

سردبیر | روابط عمومی قوه قضائیه

تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد:

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان عنوان کرد:

عضو اتاق بازرگانی ایران عنوان کرد:

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم عنوان کرد:

برای نخستین بار در کشور ؛

رئیس فراکسیون بنادر و دریانوردی مجلس خبر داد؛

گزارش؛

عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز