گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
هنوز کلیک می‌خورند!

تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 3339
تاریخ انتشار: شهریور ۱۹, ۱۳۹۸

برنامه‌های اقتصاد دریامحور و توسعه سواحل مکران استان هرمزگان و الگوهای موفق توسعه دریامحور در جلسه کمیسیون زیر بنائی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام تشریح شد.

به گزارش مارین‌نیوز، در این جلسه الگوهای موفق توسعه دریامحور مورد بحث قرار گرفت و موضوع توسعه سواحل مکران در راستای اجرای سیاست های کلان این حوزه که از سوی مقام معظم رهبری تبیین شده است، بررسی شد.

استاندار هرمزگان در این نشست به بیان برنامه‌های استان حول اقتصاد دریامحور پرداخت و ظرفیت های مختلف استان در حوزه‌های صنایع دریایی، پرورش میگو، صنایع دستی، گردشگری، بانکرینگ، کشاورزی، شیرین سازی آب دریا، جزایر، ساخت شهرهای ساحلی و تسهیل حمل و نقل با راه اندازی خطوط حمل و نقلی ریلی و افزایش پروازها را تشریح کرد.

وی گفت: با توجه به اقدامات ابتکاری خوبی که با کمک نیروهای دانشگاهی و نیروهای متخصص در حوزه اقتصاد دریامحور در سطح استان انجام شده است، ایده‌های بسیار خوبی را برای ارائه در این حوزه داریم.

شایان ذکر است؛ مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال تولید و تبیین سیاست‌های جدیدی حول اقتصاد دریا محور است و مقرر شد جلسات این حوزه با تشکیل کارگروه‌های تخصصی با عناوین کارگروه حقوقی- سیاسی، نظامی، انتظامی، امنیتی، اقتصاد و مدیریت دریا، صنایع و فناوری دریا و موضوعات فرهنگی، اجتماعی دریا با حضور سازمان ها و دستگاه‌های مرتبط، به صورت مستمر برگزار شود.

منبع: برنا

تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران

وزیر دفاع خبر داد؛

مشهورترین اژدرهای نیروی دریایی؛

عضو کمیسیون عمران مجلس:

موشک‌های دریایی ایران؛

گزارش؛

دریادار سیاری:

موشک‌های دریایی ایران؛

یک نظر برای ”برنامه‌های اقتصاد دریامحور و توسعه سواحل مکران استان هرمزگان تشریح شد“

  1. اول از همه خود بندرعباس دارای یک مجموعه تفریحی مدرن و آبرومند نیست. یا دارای یک نماد معروف شهری که به عنوان شناسنامه و نماد شهر بندرعباس باشد. فکرهای مدیران ما قدیمی، تقلیدی و غیرتحول آفرین است.

عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز