بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 936
تاریخ انتشار: اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۸

رئیس سازمان صنایع دریایی گفت: آماده هستیم نیروهای وظیفه‌ای که به این سازمان تخصیص داده می‌شود را با توجه به میزان تحصیلات، رشته تحصیلی و تجارب و مهارتی که دارند بکار گیریم.

به گزارش مارین‌نیوز، امیر دریادار رستگاری، رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع صبح امروز با سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح دیدار و گفتگو کرد.

امیر رستگاری در این دیدار با تشریح فعالیت‌های سازمان صنایع دریایی در حوزه‌های گوناگون شناوری، گفت: در سازمان صنایع دریایی با توجه به نیازهای موجود در حوزه سرمایه انسانی برنامه‌ای اتخاذ شده است تا نیروهای وظیفه‌ای که از سوی سازمان نظام وظیفه به این سازمان تخصیص داده می‌شود با توجه به میزان تحصیلات، رشته تحصیلی و تجارب و مهارتی که دارند با ملاحظات حفاظتی مورد بهره برداری قرار گیرند.

وی افزود: در ابتدای افتتاح خط تولید تمام ایرانی موتور الکترو مغناطیس دائم در شهر اصفهان که در سال ۱۳۹۷ انجام شد از نیروهای وظیفه‌ای که در این حوزه آموزش داده شده است و یا مهارت لازم را داشتند بهره بردیم.

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: با توجه به کرامت نیروی وظیفه در سازمان صنایع دریایی، برای نیروهای وظیفه سعی شده است از امکانات رفاهی اعم از خوابگاه‌های مناسب، سالن ورزشی و کارشناس مشاور در ستاد و زیر مجموعه‌های این سازمان استفاده شود.

سردار کمالی نیز در این دیدار با ابراز رضایت از بازدیدی که توسط تیم ستاد کل نیروهای مسلح انجام شد از اقدامات انجام شده توسط سازمان صنایع دریایی در حوزه نیروی‌های وظیفه تقدیر کرد.

منبع: مقیم

انتهای پیام/.

سردبیر |

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

دریادار رستگاری:

در یادداشتی بررسی می شود:

وبگاه انگلیسی:

رئیس دفتر پژوهش‌های مؤسسه مطالعات تاریخ و جامعه ایران:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز