بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 5280
تاریخ انتشار: آبان ۱۳, ۱۳۹۸

سردار تنگسیری:

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ناوهای آمریکایی توسط قایق های تندرو سپاه در خلیج فارس کنترل و رصد می شوند.

به گزارش مارین نیوز، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری در مراسم گرامیداشت روز ۱۳ آبان در کیش اظهار کرد: امروز دشمن حضور مردم را در سراسر کشور بخصوص این نقطه مهم با مردمان ولایتمدار را رصد می کند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: خداوند متعال تاکید داشته که در مقابل ظلم و ستم و زورگویی سکوت نکنید و ایستادگی داشته باشید و امروز ملت ایران در مقابل استکبار جهانی ایستاده، تا جایی که ملت های منطقه و جهان را بر این اقتدار و ایستادگی به تحسین و شگفتی وا داشته است.

وی گفت هر جا صدای عدالت خواهی و ظلم ستیزی بلند می شود امریکا حضور پیدا می کند تا صدا را خفه کند، تاریخ کوتاه امریکا سراسر زورگویی و ستم و ظلم بوده از ظلم به سرخ پوستان تا ریختن بمب اتم بر سر مردم ژاپن و سوزاندن مردم ویتنام و حضور مستقیم و غیر مستقیم در جنگ تحمیلی علیه ملت ایران همه نشان از خوی وحشیگری و استبداد این رژیم دارد.

به گفته سردار تنگسیری، حضور در کودتای سال ۳۲ و تبعید امام و کمک به عراق برای راه اندازی جنگ ۸ ساله و جنگی که امریکا در مراحلی مستقیم وارد عمل می شد و سکو های نفتی و کشتی های ما را هدف قرار می داد همه نشان از وحشی گری آمریکا دارد. ولی ما هم شش سیلی محکم به آمریکایی ها زده ایم هدف قراردادن ۳ کشتی و یک ناو، ۲ هلی کوپتر آپاچی از آن جمله آن ها بودند که بیش از ۲۵ امریکایی در این عملیات ها به هلاکت رسید.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: آمریکایی ها همواره در جهت ظلم به ملت ایران برآمدند و پس از انقلاب هم به تحریم های ظالمانه تا به امروز ادامه داده اند.

وی خاطرنشان کرد: دانش هسته ای برای ساخت دارو و سایر حوزه ها مورد استفاده دانشمندان ایرانی قرار گرفته است. ببینید آمریکایی ها برای کسب دانش هسته ای توسط ایرانی ها چه صدایی به راه انداخته اند، ولی به لطف حضور و حمایت مردم و جوانان این مرز و بوم امروز در مقابل امریکا قد علم کرده ایم و ضمن کسب دانش روز و ساخت و تولید ادوات مورد نیاز علمی به جایی رسیده ایم که امروز کشتی ها و ناو های امریکایی در رصد فرزندان کشور قرار گرفته اند و در صورت ورود به آب های جمهوری اسلامی با اولین اخطار قایق های تندروی ما به زبان فارسی اطاعت امر می کنند و صحنه را ترک می کنند؛ ناو هایی که بعضا ۱۰۰۰ برابر قایق های ما وسعت دارند.

سردار تنگسیری افزود: پیش از انقلاب کسی جرات نداشت که به امریکایی ها بگوید از این خیابان نگذرید؛ اما امروز ما با اقتدار ایستاده ایم و اجازه نفس کشیدن به دشمن را نمی دهیم و این اقتدار با خون شهیدان و حمایت رهبری و حضور شما مردم همیشه در صحنه حاصل شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: دانش آموزان و جوانان و دانشجویان تاریخ را مرور بکنند استبداد امریکایی را مطالعه بکنند و بدانند که امریکا چه دشمنی با ملت های بیدار بخصوص ملت ایران داشته و امروز به این اقتدار کشور در همین آب های نیلگون خلیج‌فارس ببالند و بر این اقتدار و قدرت فرزندان خود افتخار کنند.

وی ادامه داد: اگر می خواهیم این اقتدار و قدرت بماند باید ایستادگی داشته باشیم و تا پای جان بایستیم و ما در دریا ایستاده ایم. اگر میخواهیم موفق باشیم باید کسب دانش کنیم امروز در حوزه دانش تولید ملزومات و ادوات جنگی و نظامی ما قایق های موشک انداز را با سرعت ۶۲ الی۹۰ نات سرعت می سازیم و با ۳۲ دانشگاه معتبر در ارتباط هستیم.

سردار تنگسیری افزود: طی ۱/۵ سال گذشته همواره با امریکایی در دریا درگیر بوده ایم، اما اجازه تجاوز و ورود به آب های کشورمان را به هیچ وجه به آن ها نداده ایم امروز هیچ کشتی و ناو امریکایی در نزدیکی آب های ما مگر در سواحل کشور های حاشیه خلیج‌فارس حضور ندارد.

وی گفت: امریکا به تعبیر ما مانند لنگر کشتی است که می خواهد کسانی که در مقابلش می ایستند را به لنگر ببندد و غرق کند؛ ولی این خیال باطلی است برای امریکای ها که به گور خواهند برد.

انتهای پیام/.

سید یاسین حسنی ضیابری | خبرگزاری شبستان

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

با حضور وزیر دفاع و فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد؛

امیر دریادار رستگاری در مراسم تحویلدهی شناورهای تندرو هجومی و رزمی به نیروی دریایی سپاه:

فرمانده کل سپاه در مراسم الحاق شناورهای هجومی ساخت سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع:

وزیر دفاع در مراسم تحویل دهی شناورهای تندروی هجومی رزمی به سپاه پاسداران؛

دریادار رستگاری:

در یادداشتی بررسی می شود:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز