بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 5235
تاریخ انتشار: آبان ۸, ۱۳۹۸

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران:

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از به کارگیری سلاح های جدید در رزمایش آینده نیروی دریایی سپاه خبر داد و گفت: شناورهای خارجی دائماً زیر نظر قرار دارند.

به گزارش مارین نیوز، سردار علیرضا تنگسیری در بوشهر با بیان اینکه اکنون بیگانگان در بخش جنوبی خلیج‌فارس مستقر هستند اظهار داشت: بیگانگان در آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران قرار ندارند بلکه در بخش جنوبی خلیج‌فارس و در کشورهای جنوبی حاشیه خلیج‌فارس حضور دارند.

وی از رصد تمام شناورها در آب های خلیج‌فارس خبر داد و بیان کرد: هر شناوری وارد آب های خلیج‌فارس می شود کاملاً مورد رصد نیروی دریایی سپاه قرار می گیرد و حضور این شناورها به صورت دائم زیر نظر قرار می گیرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: از زمان ورود تا خارج شدن شناورها با توجه به سواحل طولانی ایران در آبراه خلیج فارس به صورت مستمر مورد رصد قرار دارند.

سردار تنگسیری، با بیان اینکه توانمندی و قدرت نیروی دریایی سپاه به صورت مستمر مورد کنترل قرار می گیرد خاطرنشان کرد: فرمانده کل قوا، قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) و فرمانده کل سپاه به صورت مستمر قدرت و توانمندی نیروی دریایی سپاه را ارزیابی و کنترل می کنند که در وضعیت آمادگی کامل قرار داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه توان و آمادگی رزم نیروی دریایی سپاه دائم رصد می شود گفت: توانمندی نیروی دریایی سپاه به صورت دائم ارزیابی می شود تا در منطقه مقابل دشمنان کاملاً آمادگی داشته باشیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه از آمادگی بالای نیروی دریایی سپاه خبر داد و خاطرنشان کرد: اکنون نیروی دریایی سپاه در آمادگی کامل قرار دارد و روزبه روز بر این آمادگی افزوده می شود.

سردار تنگسیری تصریح کرد: در رزمایش ها سلاح های جدیدی مورد ارزیابی، آزمایش و به کارگیری می شود که در رزمایش آینده از سلاح های جدید تولیدشده در داخل استفاده می شود.

وی با یادآوری اینکه در طول سال رزمایش های گوناگونی برگزار می شود، به امکانات جدید نیروی دریایی سپاه اشاره کرد و افزود: افتخار نیروی دریایی سپاه و ارتش این است که از تجهیزات نظامی تولیدشده در وزارت دفاع و نیروی دریایی استفاده می کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه از افزوده شدن شناور شهید ناظری با نوع بدنه «Incat» به ناوگان نیروی دریایی سپاه خبر داد و تصریح کرد: شناورهای نظامی با سرعت بسیار بالا به نیروی دریایی سپاه ملحق شده که اکنون سرعت شناورهای نظامی سپاه ۹۰ نات است و در آینده بر این سرعت افزوده می شود.

سردار تنگسیری با توجه به برگزاری یادواره شهدای عملیات کربلای۴ شهرستان دشتی خاطرنشان کرد: شهدا علم افتخار هستند و باید از این عزیزان قوت گرفت.

وی با تاکید بر ادامه راه و منش شهدا اضافه کرد: شهدا به تکریم ما نیازمند نیستند بلکه ما به آنان نیازمندیم و باید راه و منش این شهدای والامقام ادامه یابد تا همچنان پرتوان و باافتخار در برابر دشمنان بایستیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: با توجه به اینکه مقام شهدا بالا است و همه انسان ها به منش و راه این شهدا نیازمند هستند برگزاری یادواره شهدا در این راستا نقش مهمی دارد.

انتهای پیام/.

سید یاسین حسنی ضیابری | آقتاب نیوز

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

با حضور وزیر دفاع و فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد؛

امیر دریادار رستگاری در مراسم تحویلدهی شناورهای تندرو هجومی و رزمی به نیروی دریایی سپاه:

فرمانده کل سپاه در مراسم الحاق شناورهای هجومی ساخت سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع:

وزیر دفاع در مراسم تحویل دهی شناورهای تندروی هجومی رزمی به سپاه پاسداران؛

دریادار رستگاری:

در یادداشتی بررسی می شود:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز