بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 5201
تاریخ انتشار: آبان ۵, ۱۳۹۸

سرپرست دفتر نمایندگی شمال غرب نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در تبریز:

سرپرست دفتر نمایندگی شمال غرب نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در تبریز با بیان این که نیروی دریایی تنها نیروی نظامی بین المللی و نشانگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران است، گفت: نیروی دریایی به عنوان دیپلماسی دریایی وزارت خارجه عمل می کند، زمانی که شناور ما با پرچم جمهوری اسلامی ایران وارد آب های آزاد می شود و از کنار بسیاری از کشورهای خارجی مانند اسرائیل غاصب عبور می کند، این کشور نمی تواند از خود عکس العملی نشان دهد.

به گزارش مارین نیوز، ناخدا یکم فضلی قلی نژاد در بازدید از غرفه ایسنا در دهمین نمایشگاه مطبوعات و مارین‌نیوز های استان در گفت وگو با خبرنگار این رسانه، با بیان این که دفتر نمایندگی در طول سال سه دوره استخدام و پذیرش برای جذب نیرو برگزار می کند، اظهار کرد: بیشتر علاقمند به جذب نیرو از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل هستیم؛ چرا که جوانان این استان از غیرت، استقامت و آستانه ی تحمل بالا و ولایت مداری زیادی برخوردار هستند.

وی افزود: جذب نیرو برای کارمندی نیروی دریایی در سه مقطع لیسانس و فوق لیسانس و دکترا از ۱۵ آبان ماه سال جاری انجام می شود، همچنین جذب نیرو در دانشکده  ی افسری نیز از دوم آذرماه آغاز می شود افرادی که دارای مدرک دیپلم رشته های نظری ریاضی فیزیک و علوم تجربی هستند می توانند به آن اقدام کنند.

سرپرست دفتر نمایندگی شمال غرب نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در تبریز با اشاره به برگزاری آزمون درجه داری در تمامی مقاطع دیپلم، افزود: این پذیرش در تمامی مقاطع دیپلم انجام خواهد شد و در حال حاضر نیز افراد می توانند برای پذیرش با ارائه ی مدارک لازم اقدام کنند، در تیرماه سال آتی نیز برای این افراد در سطح کشوری و استخدام در نیروی دریایی آذربایجان شرقی آزمون برگزار می شود.

وی حضور دفاتر فعال نمایندگی نیروی دریایی در استان هایی که راهی به دریا ندارند را یکی از سیاست های نیروی دریایی عنوان کرد و گفت: این دفاتر برای شناخت و معرفی اهمیت دریا و درراستای منویات رهبری در استان های فاقد دریا مستقر شده است.

قلی نژاد ادامه داد: دفاتر نمایندگی شمال غرب نیروی دریایی مستقر در تبریز، در چهار محور از جمله جذب و استخدام نیرو به نیروی دریایی، رسیدگی امور ایثارگران و بازنشستگان و ایجاد ارتباطات مردمی فعالیت می کند.

وی با بیان این که طی سنوات گذشته تاکنون نزدیک به ۱۲۰ نفر از آذربایجان شرقی وارد نیروی دریایی شده اند، گفت: در حال حاضر از سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل ۳۵۰نفر بازنشسته نیروی دریایی وجود دارد.

وی افزود: دفتر نمایندگی شمال غرب توانسته آمار خوبی درجذب نیرو نسبت به سایر استان ها کسب کند.

وی یادآرو شد: دفتر نمایندگی شمال غرب نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در خیابان آزادی تبریز جنب بیمارستان امام علی ارتش مستقر است.

انتهای پیام/.

سید یاسین حسنی ضیابری | ایسنا

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

دریادار رستگاری:

در یادداشتی بررسی می شود:

وبگاه انگلیسی:

رئیس دفتر پژوهش‌های مؤسسه مطالعات تاریخ و جامعه ایران:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز