بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 4775
تاریخ انتشار: مهر ۱۷, ۱۳۹۸

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد؛

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تداوم تجهیز نیروی دریایی سپاه به انواع صنایع دفاعی گفت: نیروی دریایی سپاه خود را به انواع نیروها و تجهیزات دفاعی مجهز کرده و این مسیر را هم چنان ادامه می‌دهد.

به گزارش مارین‌نیوز، سردار حسین سلامی با بیان اینکه دریا یکی از میدان‌های اصلی نبرد ما است، اظهار کرد: ما برای این مواجهه بزرگ با دشمنانمان در دریا باید ظرفیت‌سازی کافی انجام بدهیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه غلبه بر دشمنان نیازمند به میدان آوردن ابزارهای مدرن و پیشرفته است، افزود: این ابزارها می‌تواند با ترکیب با انسان‌های غیور، شجاع و نیرومند موجب پیروزی ایران درنبرد باشد.

سلامی نیروی دریایی سپاه را یکی از ارکان اصلی قدرت نظامی و دفاعی ایران در دریا دانست و بیان کرد: نیروی دریایی سپاه خود را به انواع نیروها و تجهیزات دفاعی مجهز کرده و این مسیر را هم چنان ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه شناور و قایق‌های تندرو بخشی از هسته‌های اصلی رزم تاکتیکی نیروی دریایی سپاه در دریا هستند، تصریح کرد: قابلیت‌های تاکتیکی پدیده‌های فنی نیروی دریایی مانند سرعت، ارتفاع پذیری و ناپدید شدن از دید راداری و غیر راداری دشمن و نیز قدرت مانورپذیری و حمل و انتقال سلاح‌های پیشرفته مانند موشک‌ها، راکت‌ها و حتی بی‌خطر سازی آن‌ها  به‌مرورزمان با گسترش فناوری‌های دفاعی پیشرفته‌تر می‌شود و صحنه‌های نبرد را به لحاظ تاکتیکی تغییر می‌دهد.

باید به سمت تولید شناورهای بدون سرنشین حرکت کنیم

سرلشکر سلامی با اعلام اینکه باید به سمت تولید شناورهای بدون سرنشین حرکت کنیم خاطرنشان کرد: دست‌یابی به چنین دستاوردی با توجه به دانشی که در اختیار داریم امکان‌پذیر است.

فرمانده کل سپاه آسیب‌ناپذیر بودن و دستیابی به قدرت اختفا را مهم‌ترین ویژگی شناورهای دریایی دانست و افزود: نگاه همزمان تکنیکی و تاکتیکی سبب می‌شود تا توان ما در تولید و ارتقاء شناورهای نظامی روزانه پیشرفت کند.

وی با تاکید بر اینکه توان دفاعی ایران اسلامی روز به روز در حال پیشرفت است عنوان داشت: امروز باید شبکه‌ای از تمام ظرفیت‌های داخلی ایجاد شود تا بتوانیم با قدرت بیشتری در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم.

انتهای پیام/.

سردبیر | فارس

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

با حضور وزیر دفاع و فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد؛

امیر دریادار رستگاری در مراسم تحویلدهی شناورهای تندرو هجومی و رزمی به نیروی دریایی سپاه:

فرمانده کل سپاه در مراسم الحاق شناورهای هجومی ساخت سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع:

وزیر دفاع در مراسم تحویل دهی شناورهای تندروی هجومی رزمی به سپاه پاسداران؛

دریادار رستگاری:

در یادداشتی بررسی می شود:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز