بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 4256
تاریخ انتشار: شهریور ۳۱, ۱۳۹۸

وزیر دفاع خبر داد؛

وزیر دفاع بیان داشت: برای تامین خودکفایی در حوزه‌های قایق‌های تندرو نیازمند باتری‌ها و ذخیره‌کننده‌های انرژی بودیم که به واسطه این ذخیره‌کننده‌ها، قایق‌های تندور ما بتواند در برابر شوک‌های مختلف مقاومت کنند؛ امروز یکی از محصولات افتتاح شده مرتبط با همین موضوع است.

به گزارش مارین نیوز، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» در مراسم افتتاح خط تولید ذخیره‌ساز‌های پیشرفته دفاعی اظهار کرد: این خط تولید هم برای بخش‌های دفاعی کشور و هم برای استفاده در بخش‌های غیرنظامی کشور بسیار ارزشمند است.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها با ابزار تحریم و سایر ابزار‌های تروریستی خود به دنبال تضعیف صنایع و قدرت دفاعی ما بودند، اما به لطف خداوند و همت دانشمندان و نخبگان جوان کشور، دشمنان در این هدف خود ناکام بودند.

امیر حاتمی بیان داشت: یکی از محصولاتی که امروز خط تولید افتتاح شد محصولی است که برای خودرو ارس ۲ تدوین شده و باعث ولثاژدهی طولانی به این خودروی نظامی می‌شود.

وزیر دفاع بیان داشت: همچنین برای تامین خودکفایی در حوزه‌های قایق‌های تندرو نیازمند باتری‌ها و ذخیره‌کننده‌های انرژی بودیم که به واسطه این ذخیره‌کننده‌ها، قایق‌های تندور ما بتواند در برابر شوک‌های مختلف مقاومت کنند؛ امروز یکی از محصولات افتتاح شده مرتبط با همین موضوع است.

وی تصریح کرد: امروز خط تولید محصولات مورد نیاز حوزه های رزم زمینی، دریایی و موشکی را افتتاح کردیم و آنچه که افتخار آمیز است این است که این خط تولید کاملا بومی بوده و هزینه ارزی صرف شده برای آن ۱.۵ میلیون دلا است و هزینه ریالی آن نیز بسیار پایین است حال آنکه هزینه های جهانی راه اندازی چنین خط تولیدی بین ۴۵ تا ۸۰ میلیون دلار است.

امیر حاتمی خاطرنشان کرد: افتتاح خط تولید ذخیره ساز های پیشرفته دفاعی یک گام بلند در بومی سازی ذخیره ساز صنایع دفاعی کشور است و از تولید مواد اولیه تا تولید محصول نهایی در این خط تولید بومی هستند.

منبع: میزان

انتهای پیام/.

سردبیر |

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

با حضور وزیر دفاع و فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد؛

امیر دریادار رستگاری در مراسم تحویلدهی شناورهای تندرو هجومی و رزمی به نیروی دریایی سپاه:

فرمانده کل سپاه در مراسم الحاق شناورهای هجومی ساخت سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع:

وزیر دفاع در مراسم تحویل دهی شناورهای تندروی هجومی رزمی به سپاه پاسداران؛

دریادار رستگاری:

در یادداشتی بررسی می شود:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز