بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 467
تاریخ انتشار: فروردین ۷, ۱۳۹۸

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر تلاش همه مسوولان برای حل مشکلات مردم و ایجاد اشتغال پایدار در جامعه، گفت: توسعه گردشگری دریایی موجب ایجاد اشتغال پایدار می شود.

به گزارش مارین نیوز به نقل از ایرنا، محمد اسلامی در جمع مردم روستای سهیلی جزیره قشم اظهار داشت: توسعه گردشگری دریایی از اولویت‌ های مهم در برنامه‌های سازمان بنادر و دریانوردی هست و در این راستا اقدام های ارزنده ساخت اسکله های گردشگری صورت گرفته است.

وی بیان داشت: این منطقه با ایجاد اسکله‌ های گردشگری برای پذیرش گسترده گردشگران از سراسر کشور در ایام تعطیلات نوروز آماده است.

اسلامی با تاکید بر ضرورت توجه همه جانبه به اقتصاد دریا محور، بیان داشت: اقتصاد دریا محور سهم بزرگی در شکوفایی استان هرمزگان داشته و استاندار این استان نگاه ویژه ای نسبت به این موضوع دارد.

وی ادامه داد: زیرساخت های کشور در حوزه دریا و دریانوردی در سال های گذشته رشد قابل ملاحظه ای داشته و ظرفیت های لازم برای رونق اقتصادی دریامحور فراهم است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آمادگی همه بخش های حمل و نقل کشور برای سفرهای نوروزی ۹۸ ، گفت: در ناوگان هوایی کشور حدود ۲۲ هزار صندلی، ریلی ۲۲ هزار صندلی با ۲۳۵ رام قطار، اتوبوسرانی بین شهری ۱۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس و دریایی نیز ۵ هزار و ۹۰۰ صندلی آماده عملیات هستند.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به همراه فریدون همتی استاندار هرمزگان از اسکله گردشگری روستای سهیلی در کنار جنگل های حرا در جزیره قشم بازدید کرد.

سازمان بنادر و دریانوردی در هفت نقطه از جزیره قشم اسکله های گردشگری در راستای توسعه گردشگری دریایی به ویژه در کنار جنگل های حرا ایجاد کرده است.

انتهای پیام/.

احسان عسکری |

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

در نشست معاونان گردشگری استان‌های ساحلی عنوان شد:

با حضور نمایندگان صندوق توسعه صنایع دریایی انجام شد؛

رئیس انجمن مهندسی دریایی ایران عنوان کرد:

چرایی فاقد بودن شهرهای ساحلی و بندری ایران از نمادهاي شهري فاخر و مجموعه هاي تفريحي مدرن؛

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز