بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 4605
تاریخ انتشار: مهر ۹, ۱۳۹۸

مدیرکل میراث فرهنگی هرمزگان خبر داد:

مدیرکل میراث فرهنگی هرمزگان با اشاره به اینکه رونق گردشگری ارگانیک در دستور کار قرار دارد، بیان کرد: مجموعه پارک آبی فعالیت‌های خود را بار دیگر شروع کرده است و امیدواریم تا هشت ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

به گزارش مارین‌نیوز، رضا برومند بیان کرد: هفته آینده افتتاح رشته گردشگری در هنرستان کاردانش جزیره هرمز یکی از برنامه‌های هفته گردشگری است که طبق قرارداد با آموزش‌وپرورش رشته گردشگری به کاردانش هنرستان جزیره هرمز افزوده و مراسم نمادین این اقدام در جزیره هرمز برگزار خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان هرمزگان با بیان اینکه از اپلیکیشن گردشگری هرمزگان در هفته گردشگری رونمایی خواهد شد، گفت: رونمایی از پرتال جامع گردشگری یکی از اقدامات اساسی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در هفته گردشگری است.

وی با بیان این نکته که دو پایگاه ملی بافت تاریخی را در بندرکنگ و لافت ثبت کردیم،عنوان کرد: شهر بندرلنگه به‌عنوان شهر گلابتون ثبت ملی شده است و می‌توان گفت که این اولین ثبت ملی استان هرمزگان است.

برومند ادامه داد: با سیستان بلوچستان جهت برنامه‌ریزی برگزاری هفته فرهنگی سیستان و بلوچستان توافق کردیم که تا آذرماه دریکی از شهرهای شرقی هرمزگان برگزار خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان هرمزگان ،بیان کرد: جمع‌آوری سوله معدن خاک سرخ که در حریم معدن هرمز قرار داشت یکی از اقدامات خوب سازمان میراث فرهنگی بود که مدت‌ها حل‌نشده باقی‌مانده بود.

برومند با ذکر این نکته که جشنواره ملی غذاهای دریایی و نمایشگاه گردشگری در اسفندماه به میزبانی هرمزگان برگزار خواهد شد، عنوان کرد: مطالعات احداث پهنه‌های گردشگری به پایان رسیده است یعنی اطلاعات زیر بنایی موردنیاز توسط تیمی از دانشگاه هرمزگان جمع‌آوری‌شده است.

برومند اظهارکرد: باوجوداینکه در تعطیلات نوروز سال جاری اغلب استان‌ها با کاهش ورود گردشگر روبرو بودند در استان هرمزگان شاهد افزایش گردشگر بودیم.

وی با اشاره به اینکه رونق گردشگری ارگانیک در دستور کار قرار دارد، بیان کرد: مجموعه پارک آبی فعالیت‌های خود را بار دیگر شروع کرده است و امیدواریم تا هشت ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/.

احسان عسکری |

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

در نشست معاونان گردشگری استان‌های ساحلی عنوان شد:

با حضور نمایندگان صندوق توسعه صنایع دریایی انجام شد؛

رئیس انجمن مهندسی دریایی ایران عنوان کرد:

چرایی فاقد بودن شهرهای ساحلی و بندری ایران از نمادهاي شهري فاخر و مجموعه هاي تفريحي مدرن؛

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز