بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 3553
تاریخ انتشار: شهریور ۱۴, ۱۳۹۸

مدیرعامل نفت فلات قاره تغییر کرد؛

مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی مهندس علیرضا سلمان‌زاده را به عنوان مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران منصوب کرد.

به گزارش این مارین‌نیوز از روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی علیرضا سلمان زاده را به سمت مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران منصوب کرد.

همچنین مهندس کرباسیان از زحمات مهندس حمید بورد در مدت تصدی مسئولیت مربوطه تشکر کرد.

در حکم انتصاب خطاب به سلمان‌زاده آمده است: «با عنایت به مراتب تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران منصوب می‌گردید. توفیقات جنابعالی را در انجام وظایف محوله از خداوند منان خواستارم»

گفتنی است، علیرضا سلمان‌زاده فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی است. در سوابق وی مدیرکل اداره نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی وزارت نفت، مدیرعامل شرکت HK اینترترید، معاون اجرایی و مدیر هماهنگی شرکت نیکو لیمیتد، معاون مدیرکل اداره نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی وزارت نفت، رییس اداره بررسی استانداردهای اندازه‌گیری و … به چشم می‌خورد.

سوابق کاری علیرضا سلمان‌زاده مدیرعامل جدید شرکت نفت فلات قاره ایران
سوابق کاری مدیرعامل جدید شرکت نفت فلات قاره ایران
انتهای پیام/.

سردبیر |

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

در بازدید مدیر عامل صندوق صنایع دریایی از گروه صنایع شهید توحیدی عنوان شد:

امیر دریادار رستگاری در مراسم تحویلدهی شناورهای تندرو هجومی و رزمی به نیروی دریایی سپاه:

وزیر دفاع در مراسم تحویل دهی شناورهای تندروی هجومی رزمی به سپاه پاسداران؛

دریادار رستگاری:

4 نظر برای ”علیرضا سلمان‌زاده مدیرعامل جدید شرکت نفت فلات قاره+ سوابق“

  1. جای تاسف است . یعنی در شرکت نفت فلات قاره که عنوان بزرگترین شرکت تولید نفت دریا در خاورمیانه را یدک میکشد با تعداد بالای متخصص و تحصیلکرده یک نفر واجد شرایط مدیریت یافت نشده که سکان آن را باید بدست یک جوان کم تجربه یا اساسا بی تجربه در حوزه تولید بسپارید. جناب زنگنه این بود مفهوم شایسته سالاری واستفاده از ژنرالها

  2. افراد باتجربه كه از پس كار خوب بر نيامدن و با انتصابات طايفه اي و بي تفاوتي فلات را داغون كردن ايشا.ا.. كه آقاي سلمان زاده بتونن با نو گرايي و تكيه بر دانش افراد با تجربه متخصص و سالم كارا ها را به نحو احسن پيش ببرن
    آرزوي موفقيت

  3. با سلام
    انشاالله مهندس سلمان زاده با استفاده از جذب و به کارگیری نیروی انسانی جوان و متخصص می توانند از پس تمام مشکلات برآیند. تجربه نشان داده که هر کجا از نیروی جوان استفاده شده ، نتیجه قابل قبولی به دست آمده است.
    با تشکر

  4. به عنوان فردی که هیچ گونه وابستگی جناحی نداسته و‌ندارم و به عنوان یک بانوی متخصص در صنعت نفت که با مدیر عامل های زیادی در طول بیش از دو دهه در صنعت نفت کار کردم بی انصافی می دانم که از تدبیر دقت و درایت ابن مدیر جوان در این مدت کوتاه بعد از انتصاب علیرغم تجربه کمتر در مقایسه با ژنرالهای نفتی در فلات قاره با مشکلات و‌مسائل مهمی که طی سالها با آن مواجه بوده تقدیر نکنم‌‌ چرا باعث دلسردی مدیران جوان و یا بی اعتمادی به مدیران پر تلاش با قضاوت های بکسویه و شتابزده می شویم

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز