بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 2582
تاریخ انتشار: مرداد ۲۵, ۱۳۹۸

مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان‌های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: روز جهانی دریانوردی طبق سنوات گذشته باید در هفته نخست مهرماه برگزار می‌شد اما با توجه به اینکه این روز مصادف با ایام محرم می‌شود، بنا شد این مراسم در ۲۷ مردادماه برگزار شود.

به گزارش مارین‌نیوز، علی‌اکبر مرزبان، مدیرکل امور دریانوردان و سازمان‌های تخصصی بین‌المللی در خصوص برگزاری مراسم گرامیداشت روز دریانوردی و روز جهانی دریانوردی در مردادماه امسال اظهار داشت: روز جهانی دریانوردی طبق سنوات گذشته باید در هفته نخست مهرماه برگزار می‌شد اما با توجه به اینکه این روز مصادف با ایام محرم می‌شود، بنا شد این مراسم در ۲۷ مردادماه برگزار شود.

وی ادامه داد: با تصویب شورای مدیران ارشد دریایی و ابلاغی که به دبیرخانه می‌شود این تاریخ در تقویت ثبت و بر اساس همان زمان‌بندی اعلام شده برگزار می‌شود. به همین خاطر با تصویب شورا روز جهانی دریانورد و دریانوردی با یکدیگر تلفیق و در ۲۷ مرداد انجام خواهد شد و قطعاً اگر این همزمانی با ایام محرم صورت نمی‌گرفت، در همان هفته نخست مهرمان برگزار می‌شد.  

مرزبان ادامه داد: طبق روال هرساله این مراسم با سخنرانی وزیر محترم راه و شهرسازی و بعدازآن مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی شروع‌شده و در ادامه چند سخنرانی از سوی دیگر مقامات در این حوزه خواهیم داشت. بخش دیگر این مراسم تجلیل از دریائیان و دریانوردان نمونه است که در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار می‌شود.

مسئول دبیرخانه هماهنگی ارگان‌های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص پیام امسال این مراسم گفت: پیام نهایی شده برای مراسم امسال «ناوگان ایرانی – دریانوردان ایران؛ توسعه دریایی کشور با ایجاد فرصت‌های شغلی برابر»‌ که به تصویب و پوستر آن‌هم منتشر شده است.

منبع: وزارت راه و شهرسازی

انتهای پیام/.

سردبیر |

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

در بازدید مدیر عامل صندوق صنایع دریایی از گروه صنایع شهید توحیدی عنوان شد:

امیر دریادار رستگاری در مراسم تحویلدهی شناورهای تندرو هجومی و رزمی به نیروی دریایی سپاه:

وزیر دفاع در مراسم تحویل دهی شناورهای تندروی هجومی رزمی به سپاه پاسداران؛

دریادار رستگاری:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز