بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 2374
تاریخ انتشار: مرداد ۱, ۱۳۹۸

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سند جامع برنامه نیروی انسانی باید تهیه شود تا براساس آن توسعه نیروی انسانی صورت پذیرد .

 به گزارش مارین‌نیوز، سعید سیدعلایی با تاکید بر ضرورت تهیه سند جامع نیروی انسانی در سازمان بنادر و با اشاره به اینکه براساس برنامه اصلاح نظام اداری، اصلاح ساختار اداری در سازمان بنادر و دریانوردی مطرح است، افزود: نقشه راه برای اقدامات هر دستگاهی اصلاح ساختار نظام اداری است و با توجه به رویکردهای موجود، برنامه اصلاح ساختار را پیگیری خواهیم کرد تا به ادارات کل بنادر در کشور ابلاغ کنیم .

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی بیان کرد: با توجه به جوان گرایی و استفاده از مدیران جوان در کشور سند جامع برنامه نیروی انسانی باید تهیه شود تا براساس آن اخذ مجوز استخدام صورت پذیرد تا در آینده سکانداری و مسئولیت های این سازمان توسط نیروهای جوان به بهترین شکل انجام شود .

سیدعلایی با اعلام اینکه کارگروه ویژه ای در سازمان بنادر و دریانوردی تشکیل شده که با توجه به شرایط مناطق مختلف کشور راهکارهای حل مشکلات را بررسی کنند، گفت: حضور اعضای هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی در بنادر سطح کشور می تواند موجب شود تا از نزدیک مشکلات را درک کنیم و بروکراسی موجود را به حداقل برسانیم .

وی اجرای طرح شناسایی شایستگی ها و ارتقای سرمایه های انسانی را برای آینده مدیریتی سازمان ها به ویژه سازمان بنادر لازم و ضروری دانست.

سیدعلایی تصریح کرد: مطابق قوانین برنامه پنجم و ششم توسعه، هرگونه تبدیل وضعیت و استخدام کارکنان منوط به قبولی در آزمون خواهد بود و با تهیه سند جامع نیروی انسانی و اخذ مجوز از سازمان اداری و استخدامی نسبت به استخدام نیروی مورد نیاز اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/.

احسان عسکری |

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

امیر دریادار رستگاری در مراسم تحویلدهی شناورهای تندرو هجومی و رزمی به نیروی دریایی سپاه:

وزیر دفاع در مراسم تحویل دهی شناورهای تندروی هجومی رزمی به سپاه پاسداران؛

دریادار رستگاری:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز