بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 2374
تاریخ انتشار: مرداد ۱, ۱۳۹۸

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سند جامع برنامه نیروی انسانی باید تهیه شود تا براساس آن توسعه نیروی انسانی صورت پذیرد .

 به گزارش مارین‌نیوز، سعید سیدعلایی با تاکید بر ضرورت تهیه سند جامع نیروی انسانی در سازمان بنادر و با اشاره به اینکه براساس برنامه اصلاح نظام اداری، اصلاح ساختار اداری در سازمان بنادر و دریانوردی مطرح است، افزود: نقشه راه برای اقدامات هر دستگاهی اصلاح ساختار نظام اداری است و با توجه به رویکردهای موجود، برنامه اصلاح ساختار را پیگیری خواهیم کرد تا به ادارات کل بنادر در کشور ابلاغ کنیم .

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی بیان کرد: با توجه به جوان گرایی و استفاده از مدیران جوان در کشور سند جامع برنامه نیروی انسانی باید تهیه شود تا براساس آن اخذ مجوز استخدام صورت پذیرد تا در آینده سکانداری و مسئولیت های این سازمان توسط نیروهای جوان به بهترین شکل انجام شود .

سیدعلایی با اعلام اینکه کارگروه ویژه ای در سازمان بنادر و دریانوردی تشکیل شده که با توجه به شرایط مناطق مختلف کشور راهکارهای حل مشکلات را بررسی کنند، گفت: حضور اعضای هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی در بنادر سطح کشور می تواند موجب شود تا از نزدیک مشکلات را درک کنیم و بروکراسی موجود را به حداقل برسانیم .

وی اجرای طرح شناسایی شایستگی ها و ارتقای سرمایه های انسانی را برای آینده مدیریتی سازمان ها به ویژه سازمان بنادر لازم و ضروری دانست.

سیدعلایی تصریح کرد: مطابق قوانین برنامه پنجم و ششم توسعه، هرگونه تبدیل وضعیت و استخدام کارکنان منوط به قبولی در آزمون خواهد بود و با تهیه سند جامع نیروی انسانی و اخذ مجوز از سازمان اداری و استخدامی نسبت به استخدام نیروی مورد نیاز اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/.

سردبیر |

بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-قشم
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز

با حمایت صندوق توسعه صنایع دریایی صورت پذیرفت؛

توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی صورت خواهد پذیرفت؛

با حضور نمایندگان صندوق توسعه صنایع دریایی انجام شد؛

در اختتامیه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی صورت پذیرفت؛

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کرد:

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز