گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
هنوز کلیک می‌خورند!

تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار
کد خبر: 1510
تاریخ انتشار: شهریور ۲۱, ۱۳۹۸

مدیرعامل ایزوایکو گفت: افتخار می‌کنیم که بخش‌های عمده‌ای از تجهیزاتی که در سکوی سوم فاز ۱۴ پارس جنوبی به کار رفته ایرانی است.

به گزارش مارین‌نیوز،حمید رضائیان اصل اظهار کرد: پروژه سکوی سوم فاز ۱۴ پارس جنوبی یک دستاورد بزرگ ملی در حوزه صنعت نفت و گاز کشور و حاصل کار و تلاش مهندسین و متخصصی حوزه صنایع دریایی کشور است.

وی افزود: این پروژه با استارتی که برای عملیات بارگیری خورد درواقع آخرین سکوی فاز ۱۴ پارس جنوبی است که با نصب آن، پکیج کامل می‌شود، در این مقطع خاصی که کشور در آن قرار دارد و با وجود تحریم‌ها  امروز کاری انجام شده که ارزش مهندسی بسیار بالایی دارد.

مدیرعامل ایزوایکو تصریح کرد: شاید در مقطعی بدون حضور خارجی‌ها حتی نمی‌توانستیم این سکو را تکان دهیم، ساده‌ترین دستاوردی که در این پروژه داشتیم این بوده که این سکو را به‌راحتی از روی زمین بلند کردیم و روی کشتی گذاشتیم.

رضائیان اصل عنوان کرد: بخش‌های عمده‌ای از تجهیزاتی که در این سکو است ایرانی شده و یکی از افتخارات صنعت کشتی‌سازی کشور، ایزوایکو این است که با مشارکت خیلی از شرکت‌های داخلی این فضا و بستر را فراهم کرده و امروز بخش‌های زیادی از این تجهیزات امروز در خود کشور ساخته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط سختی که در دوره دوم تحریم‌ها اتفاق افتاده علی‌رغم همه سختی‌ها امروز برجستگی که در کشتی‌سازی و ایزوایکو وجود دارد این است که ما به مرزهای دانش در حوزه کشتی‌سازی دست پیدا کرده‌ایم.

مدیرعامل ایزوایکو بیان کرد: این مسئله برای ما یک برند شده و اینکه وارد این عرصه در حوزه مهندسی شدیم یک دستاورد بزرگ و معنی واقعی ما می‌توانیم است.

منبع: ایسنا

عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
تبلیغات و آگهی دریایی مارین نیوز
عضویت در کانال رسمی تلگرام مارین‌نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران

توسط متخصصان شرکت نفت فلات قاره؛

دبیرکل «آیمو» در مراسم روز جهانی دریانوردی:

با همت و تلاش متخصصان دریایی کشور؛

در جلسه تودیع حمید بورد اعلام شد:

مدیر امور تولید شرکت نفت فلات قاره خبر داد:

عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز