برگزیدگان دریایی در بیست و یکمین همایش و نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی
بیست و یکمین همایش صنایع دریایی-جزیره قشم
هنوز کلیک می‌خورند!

گزارش جامع بیستمین همایش صنایع دریایی کیش انجمن مهندسی دریایی ایران
پربحث‌ترین اخبار
تبلیغات استخدام صنایع دریایی مارین نیوز
آخرین اخبار

ایالات متحده در اقدام خصمانه جدید علیه ایران نام ۲۰ شرکت و افراد را در لیست تحریم ها قرار داد که در این لیست نام سه شرکت در حوزه حمل و نقل وجود دارد که شرکت بین المللی کشتیرانی هم یکی از آن ها است.

امیر دریادار رستگاری عنوان کرد:

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: در حوزه دفاع دریایی با تولید ناوشکن‌های کلاس مختلف دست برتر منطقه هستیم و به چنان قدرتی در حوزه دریا دست یافته‌ایم که روزنه‌ای برای نفوذ دشمن در حوزه دریا باز نمانده است.

محققان اظهار کردند: کشتی‌های کروز (کشتی‌های گردشگری) سطح بالایی از آلودگی هوا تولید می‌کنند که می‌تواند سلامتی مسافران، کارکنان و افراد ساکن در محدوده بندر را به خطر اندازد.

رئیس انجمن مهندسی دریایی ایران عنوان کرد:

رئیس هیئت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران در سومین جلسه هماهنگی ستاد اجرایی بیست و یکمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی با بیان اینکه پیش از این تلاش کردیم تا نمایشگاه‌های دریایی یکی شود گفت: انجمن مهندسی دریایی اخیراً نامه ای به دفتر رئیس جمهور ارسال کرد که در آن از وجود نمایشگاه‏های متعدد دریایی گلایه کرد و خواستار تذکر به برخی از مدیران و دستگاه‏های دولتی درخصوص موازی کاری و ورود غیر موجه به امورات بخش خصوصی شد.

کمیته قطعنامه بیست و یکمین همایش صنایع دریایی اعلام کرد:

کمیته قطعنامه بیست و یکمین همایش صنایع دریایی با بیان اینکه تا کنون ۱۰ پیشنهاد به این کمیته ارایه شده است اعلام کرد: فعالین صنعتی و دانشگاهی حوزه دریا می‌توانند موضوعات مرتبط و مورد نظر خود را در خصوص «چالش‌های حوزه دریایی ایران» به این کمیته ارسال کنند.

مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر سازمان بنادر عنوان کرد:

مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر سازمان بنادر گفت: در تازه ترین ارزیابی انجمن جهانی پیانک،ایران به عنوان یکی از کشورهای برتر در بخش های ملی انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی معرفی شد.

بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی؛

به منظور ارج نهادن به اساتید حوزه دریایی، دانشجویان و پژوهشگران، در بیست و یکمین همایش صنایع دریایی از فعالان این حوزه تجلیل خواهد شد.

اطلاعیه دبیرخانه بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی

زمان برگزاری بیست و یکمین همایش و نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی به ۱۱ الی ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸ تغییر یافت.

فرمانده عملیات سازمان بسیج مستضعفین:

فرمانده عملیات سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه خائنین همیشه بوده اند، گفت: همان هایی که امروز بیانیه می دهند و زندگی مردم را سازماندهی شده به آتش میکشند و هماهنگ شده با خارج از کشور به عنوان نیروها و پیاده نظام های دشمن در داخل آشوبها را به راه می اندازند، پدرانشان نیز صد سال قبل همین کارها را انجام می دادند.

استاندار گیلان:

استاندار گیلان در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی بر ضرورت تقویت صادرات برای کمک به اقتصاد ملی تاکید کرد.

بندر امام خمینی (ره) فعال ترین بندر کشور

نگاهی به عملکرد بنادر کشور و مقایسه آن در مهرماه ۹۸ با مدت مشابه سال قبل نشان می دهد عملیات تخلیه و بارگیری با رشد همراه بوده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان:

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر زرآباد واقع در شهرستان کنارک یکی از بهترین بنادر صیادی و شیلاتی کشور است که تبدیل این بندر از صیادی به تجاری با فعالیت صادراتی گسترده از اولویت های توسعه و زمینه ساز اشتغالزایی با نگاه بومی گرایی در جنوب استان و سواحل مکران است.

در تالار دریا سازمان صنایع دریایی صورت پذیرفت؛

جلسه هماهنگی ستاد اجرایی بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی با حضور جمعی از نمایندگان ارگان های دریایی برگزار شد.

در بیست و یکمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی صورت خواهد پذیرفت:

در راستای تأمین نیازهای سازمان ها و صنایع مرتبط با حوزه دریا از محل تولیدات و خدمات داخلی و تلاش جهت عقد قرارداد و افزایش رونق تولید ملی، نیازهای فناورانه سازمان ها و صنایع مرتبط با حوزه صنایع دریایی و دریانوردی از طریق وب سایت نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی اطلاع رسانی خواهد شد.

کمیته آموزش انجمن مهندسی دریایی ایران برگزار می‌کند:

دوره آموزشی نرم افزار MIKE 21 توسط کمیته آموزش انجمن مهندسی دریایی ایران ویژه دانشجویان و صنعتگران برگزار می‌شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان:

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از رشد ۲.۶ درصدی ترانشیپ در بندر شهید رجایی خبر داد.

مصوبه جدید دولت:

با تصویب دولت، وزارت راه و شهرسازی مجاز به برگزاری چهاردهمین گردهمایی بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی در سال آینده شد.

عراقچی:

معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی در کنفرانسی در روسیه به تشریح مواضع ایران در مورد پرونده هسته ای و موضوعات منطقه ای پرداخت.

تکیه بر توان داخلی برای خاموش کردن آتش گازهای همراه نفت

جانشین امور تاسیسات مشترک مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به اجرای عملیات بازرسی نیمی از سازه ها و خطوط لوله دریایی فازهای پارس جنوبی، از پایش کامل جکت و پایه های ۱۴ سکوی گازی درحال تولید و بیش از هزار کیلومتر خطوط لوله ۴ و ۳۲ اینچ دریایی خبر داد.

رئیس سازمان شیلات ایران:

رئیس سازمان شیلات ایران اولویت شیلات در سالجاری را افزایش صادرات عنوان کرد و گفت: پارسال بیش از ۱۷۰ هزار تن محصولات شیلات به ارزش ۵۲۵ میلیون دلار از کشور صادر شد که این رقم امسال افزایش چشمگیری خواهدداشت.

صنایع دریایی پیشران اقتصاد مقاومتی و رونق تولید
عضویت در کانال رسمی مارین نیوز، پایگاه خبری تحلیلی دریایی ایران
عضویت حقیقی و حقوقی در انجمن مهندسی دریایی ایران
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز
تبلیغات-استخدام-شرکت-های-دریایی-در-مارین-نیوز